Sügavkülmkirst 446 liitrit, roostevabast terasest kaas | Adexa BCBD446
EAN: 5056465094585
Algne hind oli: 965,10 €.415,00 €Current price is: 415,00 €. (ei sis. KM)
Kommertskülmkirst suure sisemahutavusega. Selle soodushinnaga on see ideaalne professionaalne külmutatud toidu hoiustamiseks restoranides, hotellides, baarides, kohvikutes või muudes toitlustusasutustes.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 735 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Laius | 1280 mm |
| Kaal | 54kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 446 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 210W |
| Rattad | Jah |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | -18°C kuni -22°C |
| Kontrollid | Mehaaniline |
| Valgustus | Sisemine LED |
| Lukk | Jah |
| Korvid | 1 kaasas |
| Müra tase | 45dB |
| Kaan | Tahke tõstetav (roostevaba teras) |
| Võimsuse tarbimine | 1,29 kWh/24h |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega ettevalmistuslaud 1600mm 7xGN1/3 klaaskattega | Adexa GT516
In stock
Algne hind oli: 906,25 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
