Külmvitriin kumer esipaneel 400 liitrit 3 riiulit must ja roostevaba teras | Adexa HL1200S3
EAN: 5056850802009
Algne hind oli: 2438,09 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)
Professionaalne jahutatud eksponeerimiskapp, suurepärane kookide ja saiakeste väljapanekuks kohvikutes, restoranides või poodides. Hea hinna ja kvaliteedi suhtega jahutusega display-seade. Täiuslik lauapinna külmik äriliseks kasutamiseks.
- Mahutavus: 400L
- 3 riiulit
- Roostevabast terasest peegelpõhi
- LED-valgustus
- 0 kuni +10°c
- Ventileeritud jahutus
Dokumendid
Palun vaata täpsemat infot jaotise ‘Spetsifikatsioon‘ alt.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 1300 mm |
| Laius | 1200 mm |
| Kaal | 155kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 400 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 360W |
| Rattad | 4 |
| Riiulid | 3 reguleeritavat |
| Materjal | Roostevaba teras ja karastatud klaas |
| Värv | Mustad küljed / roostevabast terasest esikülg |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | +2°C kuni +10°C |
| Valgustus | LED |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
