Jahutatud Servery Ettevalmistuslaud 2500mm 9xGN1/3 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa VRX2500330SS
Algne hind oli: 1111,06 €.475,54 €Current price is: 475,54 €. (ei sis. KM)
See kvaliteetne külmutatud serveerimislauaplaat on loodud andma silmapaistvat jõudlust päevast päeva kõigis toitlustusasutustes. Ideaalne restoranidele, kiirtoidupoodidele, kaasaostmiseks mõeldud kohtadele, delikauplustele, võileivabaaridele jne. Valmistatud kõrgekvaliteedilisest roostevabast terasest, et tagada kõrge usaldusväärsus, jõudlus, stiil ja suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe.
Pange tähele, et GN-pannid ja kaaned EI kuulu seadme müüki. Sobib suurepäraselt kõigi koostisosade, hakitud köögiviljade, salati ja muu külmutamiseks ning käeulatuses hoidmiseks toitude kaunistamiseks, võileibade, pitsade valmistamiseks jms.
Seadmel on täielikult reguleeritav temperatuuri regulaator ning lihtsasti hooldatav ja puhastatav kõrgekvaliteediline roostevabast terasest korpus.
- Digitaalne ekraan
- Digitaalne termostaat
- Elektrooniline temperatuuri juhtimine
- Korpus valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest AISI 304
- Roostevabast terasest kaas
- CFC-vaba jahutusagens
- Ümarad sisekõrvalised nurgad
Dokumendid
Lisateabe saamiseks vaadake palun jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 330 mm |
| Kõrgus | 395 mm |
| Laius | 2500 mm |
| Kaal | 61kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 9xGN1/3 |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Alus/Resti suurus | GN1/3 |
| Jahutus | Staatiline |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +48°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
