Kaubanduslik kahefiltriline kohvimasin käsitsi täitmisega 2 termoskannu | Adexa CBD02B3
Algne hind oli: 1146,11 €.492,83 €Current price is: 492,83 €. (ei sis. KM)
Valmistage oma klientidele või külalistele suurepärase maitsega kohvi professionaalse kahekordse filtriga kohvimasinaga. See toitlustuse topelt käsitsi ja automaatselt täidetav masin on mõeldud avalikesse kohtadesse, kus inimesed vajavad suurepärast kohvi valmistamist lihtsalt, mugavalt ja kiiresti, näiteks kontorid, konverentsiruumid, klubid, baarid ja restoranid. Moodsa voolujoonelise disainiga toob see kaubanduslikele kohvimasinatele täiesti uue mugavuse ja luksuse tunde.
Palun vaadake üksikasjaliku info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 402 mm |
| Kõrgus | 612 mm |
| Laius | 403 mm |
| Kaal | 9kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 2 x 2,5 liitrit (õhupotid) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 2 x 2020W |
| Materjal | Roostevaba teras & roostevabast terasest kohvitopsi hoidja |
| Kaasas | 2 õhupotti |
| Tootmine | Kuni 30 liitrit tunnis |
| Temperatuur | +92 kuni +96°C |
| Küpsetusaeg | 6 kuni 7 minutit |
| Veeliides | Käsitsi täitmine |
| Mahutavus (paak) | 2 x 1,8 liitrit |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
Jäätmete restiga Valamu Roostevaba Teras | Adexa 8P03
In stock
Algne hind oli: 190,88 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (ei sis. KM)Kann blenderile Adexa E5 | Adexa E5JUG
In stock
Algne hind oli: 151,14 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik kahefiltriline käsitsi täidetav kohvimasin 4 klaaspurki 4 kuumutusplaadiga | Adexa DRB686P
In stock
Algne hind oli: 618,93 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (ei sis. KM)Külmade jookide dosaator 1 x 25 liitrit | Adexa LSJ25L
In stock
Algne hind oli: 1009,32 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)Mitte-libisev serveerimiskandik Super plastik Ümmargune 14" Must | Adexa WHF1400
In stock
Algne hind oli: 12,01 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Plastikust kohvifiltrihoidik Adexa kohvimasinatele | Adexa CFPC
In stock
Algne hind oli: 34,83 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (ei sis. KM)Polükarbonaadist mõõtekann, 1 liiter, tugev | Adexa QY0311003
In stock
Algne hind oli: 11,72 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Roostevabast terasest termoskann 2 liitrit | Adexa VP0027
In stock
Algne hind oli: 45,14 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Valamu segisti kokkukäiv kraaniga, roostevaba teras, ühe hoovaga | Adexa STFR01
In stock
Algne hind oli: 111,65 €.43,14 €Current price is: 43,14 €. (ei sis. KM)Veiniklaaside hoidik, kuldne, seinale kinnitatav, pikkus 300 mm, 3 veiniklaasi | Adexa WGA18500300G
In stock
Algne hind oli: 23,14 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (ei sis. KM)
