Baarikülmik 3 hingede ust 330 liitrit roostevaba teras | Adexa LG320B
EAN: 5056850829518
Algne hind oli: 1488,01 €.639,85 €Current price is: 639,85 €. (ei sis. KM)
Kolme suure ja läbipaistva uksega roostevabast terasest äriline mitmeotstarbeline õllekapp, mis sisaldab mitmeid kasulikke funktsioone, sealhulgas sisseehitatud temperatuuri regulaatorit ja automaatset sulatust. Ideaalne külma õlle, siidri ja karastusjookide atraktiivseks eksponeerimiseks baarides, pubides, restoranides ja hotellides. Hetkel soodushinnaga.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 520 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Laius | 1350 mm |
| Kaal | 80kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 330 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 265W |
| Uksed | 3 hinged klaasuksed |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kaasas | 6 reguleeritavat võrku |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne temperatuuri juhtimine LED-ekraaniga |
| Valgustus | LED |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +38°C |
| Lukk | Jah |
| Võimsuse tarbimine | 2,5 kWh/24h |
| Mõõtmed (sisemine) | 1260x385x700 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Külmutusega ettevalmistustabel 2 ust Võileiva ülaosa 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Algne hind oli: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)
