Joogikülmik 773 l ventilaatoriga kaks hingedega ust Must | Adexa LG805ABLACK
EAN: 5056465039258
Algne hind oli: 3284,05 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
Suur mahutavusega kahe klaasist uksega püsti display külmik. Lihtne puhastada, madala hooldusvajadusega kvaliteetne jahutatud pudelikeha ja ideaalne multifunktsionaalseks joogikülmikuks.
- Jahutussüsteem: Otse ventilaatorjahutus
- Automaatne sulatus
- Juhtimissüsteem: Elektrooniline
- Klaasukse tüüp: Hinged uks
- Ukseraami, ukse käepideme materjal: PVC
- Klaasi tüüp: Karastatud klaas
- Ukse automaatne sulgumine: Valikuline
- Lukk: Jah
- Reguleeritavad riiulid (tk): 8
- Rattad (tk): 4
- Sisene valgus: 2 vertikaalset
- Pinge/sagedus: 230V / 1 faas
- Temperatuur: +2°C kuni +8°C
- Temperatuuri digitaalne ekraan: Jah
- Maksimaalne ümbritseva õhu temperatuur: +38°C
- Väliskapp: Eelvärvitud teras
- Sisekapp: Eelvärvitud alumiinium
- Kondensaator: Alumine ventilaatoriga jahutustraat
- Aurusti: Vaskradiaatorid
- Aurusti ventilaator: 14W ruudukujuline ventilaator
Dokumendid
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 597 mm |
| Kõrgus | 1985 mm |
| Laius | 1120 mm |
| Kaal | 135kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 773 liitrit (800–900 purki/pudelit) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 500W |
| Uksed | 2 hinged klaasuksed |
| Kaasas | 8 lahtrit |
| Värv | Must |
| Jahutus | Ventilaatorjahutus |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Elektrooniline juhtimine digitaalse temperatuuri kuvamisega |
| Valgustus | LED |
| Võimsuse tarbimine | 1250 kWh/aastas |
| Energiaklass | D |
| Mõõtmed (sisemine) | 910x595x1531 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
