Joogikülmik, püstine, kaks ust, 756 liitrit, ilma ülemise paneelita | Adexa SC760FB
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)
Täiskõrgune ühe uksega äriline tagariba pudelikeha jahuti, ideaalne kasutamiseks igas poes, baaris või supermarketis. Seade on stiilse musta välispinnaga, kahekordse klaasiga, isesulguvate klaasustega uste ja esiväljalaseteventilatsiooniga, mis võimaldab kapp ehitada olemasolevasse äripinda. Sisemus on valgustatud energiasäästlike LED-lampidega, mida täiendab peegeldav sisepind, luues silmapaistva tooteesitluse. 13 amprine pistikühendus võimaldab seadme lihtsalt pistikusse ühendada ja kasutada. Palun pange tähele: tänu töö müra tasemele ei pruugi see toode sobida koduseks kasutamiseks.
- Külmutussüsteem ilma härmatiseta, automaatne sulatus
- Universaalne rattarumm, esiratas pidurifunktsiooniga, lihtne kinnitada
- Kõrge efektiivsusega kompressor kiire jahutusega
- Elektrooniline temperatuuri juhtimine
- Automaatne kondensaadi vee aurustussüsteem
- Automaatne sulgemissüsteem, soojuse säilitamine ja energiasääst
- Täis-LED valgustus, suurendab kaupade esituse efekti
- Riiulid on reguleeritavad erineva suurusega kaupade hoidmiseks
- Kõvastatud klaas
- Plastikuga immutatud riiulid
- Elektrooniline temperatuuri kontroller
| Sügavus | 608 mm |
| Kõrgus | 1915 mm |
| Laius | 1120 mm |
| Kaal | 112kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 756 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Uksed | 2 hinged karastatud klaasist ust |
| Riiulid | 8 |
| Värv | Must |
| Jahutus | Ventilaatorjahutus |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +1°C kuni +10°C |
| Valgustus | Täis-LED-tuled |
| Materjal (välimine) | Pulbervärvitud terasplaat |
| Võimsuse tarbimine | 1194 kWh/aastas |
| Mõõtmed (sisemine) | 1040x508x1439 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Kaheukseline joogikülmik, 745 liitrit, valgustatud ülapaneel | Adexa SC760FA
In stock
Algne hind oli: 2212,02 €.951,18 €Current price is: 951,18 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Külmutatud serveerimislauaplaat 1400mm 6xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT14
In stock
Algne hind oli: 801,63 €.337,17 €Current price is: 337,17 €. (ei sis. KM)Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Traadist riiul Adexa külmikutele ja sügavkülmikutele R1200/F1200
In stock
Algne hind oli: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Viimati vaatasid
Kaubanduslik pudelikeha püsti 773 l ventilaatorjahutusega kahe hingedega uksega must | Adexa LG805ABLACK
In stock
Algne hind oli: 3284,05 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
