Kaubanduslik pudelite jahuti püsti 282 liitrit staatiline jahutus hingedega klaasuks must/valge valgustusega | Adexa LG282B
EAN: 5056465015290
Algne hind oli: 1005,33 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik vitriinjahuti baaridele, pubidele, poodidele, kohvikutele, restoranidele või hotellidele, see joogijahuti sobib ideaalselt igale professionaalsele toitlustusasutusele. See soodushinnaga joogijahuti on usaldusväärse töökindlusega tõeline leid!
- Tippbrändi elektrooniline kontroller (Carel)
- Ventilaatoriga abistatav staatiline jahutus
- Käsitsi sulatussüsteem
- Kõrge efektiivsusega EC ventilaatorid
- Tõhus sisemise valguse ja ülemise valguskasti valgustuse hoidmine
- Madal müratase, madal energiatarve
- Kahekordse kihiga tavaline klaas
- Raskekujuline piduriga ratastega alus
- Ukse lukustus
- 4 reguleeritavat riiulit
- Ukse isesulguv mehhanism ja ukse lukud on standardvarustuses
- Tsüklopentaanisolatsioon. Kõrge isolatsioonitase.
- ODP (Osoonikihi kahanemine). Väärtusetu GWP (globaalne soojenemise potentsiaal)
Dokumendid
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 590 mm |
| Kõrgus | 1845 mm |
| Laius | 530 mm |
| Kaal | 58kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 282 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 250W |
| Uksed | 1 hinged klaasuks |
| Kaasas | 4 reguleeritavat riiulit |
| Jahutus | Staatiline ventilaatoriga |
| Sulatamine | Käsitsi |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Mehaaniline |
| Valgustus | LED |
| Lukk | Jah |
| Võimsuse tarbimine | 1,54 kWh/24h |
| Energiaklass | C |
| Mõõtmed (sisemine) | 450x433x1417 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm | Adexa PT16
In stock
Algne hind oli: 864,74 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (ei sis. KM)Jahutusega serveerimislaud 1600mm 7xGN1/4 Sügavus 330mm Roostevabast terasest kaas | Adexa EA16
In stock
Algne hind oli: 824,32 €.354,46 €Current price is: 354,46 €. (ei sis. KM)Joogikülmik 338 liitrit Valgustatud ülapaneel | Adexa SC380FA
In stock
Algne hind oli: 1386,36 €.587,96 €Current price is: 587,96 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Pizza lett 3-ukseline külmutatud letipind 6xGN1/4, sügavus 700mm | Adexa PZ14+PT14
In stock
Algne hind oli: 2513,70 €.1080,90 €Current price is: 1080,90 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Valge traadiga riiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,44 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
