Külmvitriin kumer esipaneel 400 liitrit 3 riiulit must ja roostevaba teras | Adexa HL1200S3
Tootekood: HL1200S3
EAN: 5056850802009
  • Mahutavus: 400L
  • 3 riiulit
  • Roostevabast terasest peegelpõhi
  • LED-valgustus
  • 0 kuni +10°c
  • Ventileeritud jahutus
Dokumendid
Palun vaata täpsemat infot jaotise ‘Spetsifikatsioon‘ alt.
Sügavus 700 mm
Kõrgus 1300 mm
Laius 1200 mm
Kaal 155kg
Garantii 12 kuu varuosade garantii
Mahutavus 400 liitrit
Toiteallikas 230V / 1 faas
Võimsus 360W
Rattad 4
Riiulid 3 reguleeritavat
Materjal Roostevaba teras ja karastatud klaas
Värv Mustad küljed / roostevabast terasest esikülg
Jahutus Ventileeritud
Külmaaine R290
Temperatuur +2°C kuni +10°C