Kaubanduslik madal sügavkülm lett 4 sahtliga | Adexa DUGN4100BT4D
EAN: 5056850801774
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)
Madal letisügavkülmik ühe roostevabast terasest ukse ja 4 ratastega. See restorani leti külmik sisaldab ka mitmeid kasulikke funktsioone, mis muudavad teie toitlustus ja professionaalse köögi elu märkimisväärselt lihtsamaks.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 700 mm |
| Kõrgus | 650 mm |
| Laius | 2230 mm |
| Kaal | 85kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 403 liitrit (bruto) |
| Uksed / Sahtlid | 4 |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Rattad | Jah |
| Riiulid | 0 |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | -10 °C kuni -20 °C |
| Kontrollid | Digitaalne |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +38°C |
| Materjal (välimine) | Roostevaba teras |
| Materjal (sisemine) | Roostevaba teras |
| Mõõtmed (riiulid) | 340×560 mm |
| Võimsuse tarbimine | 2559 kWh/aastas |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1200lt Kaubanduslik Sügavkülmik Roostevabast terasest Püstkapp Kaks klaasust Ventileeritav jahutus | Adexa F1200VGLASS
In stock
Algne hind oli: 3318,16 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
