Joogikülmik 773 l ventilaatoriga kaks hingedega ust Must | Adexa LG805BBLACK
EAN: 5056465039265
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)
Suur mahutavusega kahe klaasiga uste jaotusega püsti display külmik. Lihtne puhastada, madala hooldusvajadusega kvaliteetne jahutatud pudelikülmik, ideaalne mitmeotstarbeliseks joogikülmikuks.
- Jahutussüsteem: otsene ventilaatorjahutus
- Automaatne sulatus
- Juhtimissüsteem: elektrooniline
- Klaasuks: hingedega uks
- Ukseraami ja ukse käepideme materjal: PVC
- Klaasitüüp: karastatud klaas
- Ukse automaatne sulgumine: valikuline
- Lukk: jah
- Reguleeritavad riiulid (tk): 8
- Rattad (tk): 4
- Sisene valgus: 2 vertikaalset
- Pinge/sagedus: 230V / 1 faas
- Temperatuur: +2°C kuni +8°C
- Temperatuuri digitaalne ekraan: jah
- Maksimaalne ümbritseva õhu temperatuur: +38°C
- Väliskapp: eelvärvitud teras
- Sisekapp: eelvärvitud alumiinium
- Kondensaator: alumine ventilaatoriga jahutustraat
- Aurusti: vaskribid
- Aurusti ventilaator: 14W ruudukujuline ventilaator
Dokumendid
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Tehnilised andmed‘.
| Sügavus | 597 mm |
| Kõrgus | 1985 mm |
| Laius | 1170 mm |
| Kaal | 135kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 773 liitrit (800–900 purki/pudelit) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 500W |
| Uksed | 2 hinged klaasuksed |
| Kaasas | 8 lahtrit |
| Värv | Must |
| Jahutus | Ventileeritud |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R290a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Elektrooniline juhtimine digitaalse temperatuuri näidikuga |
| Valgustus | LED |
| Võimsuse tarbimine | 1250 kWh/aastas |
| Energiaklass | B |
| Mõõtmed (sisemine) | 910x595x1531 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Joogikülmik 338 liitrit Valgustatud ülapaneel | Adexa SC380FA
In stock
Algne hind oli: 1386,36 €.587,96 €Current price is: 587,96 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Lukustatav Mini Külmik Klaasiga Uks Must 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Algne hind oli: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (ei sis. KM)Saabub lattu 1–4 nädala pärast
Professionaalne madal jahutusega lett / kokapõhi 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
Available on backorder
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
