Sügavkülmkirst 307 liitrit roostevabast terasest kaas | Adexa BCBD307
EAN: 5056850801156
Algne hind oli: 683,70 €.293,93 €Current price is: 293,93 €. (ei sis. KM)
Kaubanduslik sügavkülmik helde sisemahutavusega. Selle soodushinnaga on see ideaalne professionaalne külmutatud toidu säilitamiseks restoranides, hotellides, baarides, kohvikutes või muudes toitlustusasutustes.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 633 mm |
| Kõrgus | 830 mm |
| Laius | 1110 mm |
| Kaal | 42kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 307 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 200W |
| Rattad | Jah |
| Külmaaine | R290 |
| Temperatuur | -18°C kuni -22°C |
| Kontrollid | Mehaaniline |
| Valgustus | Sisemine LED |
| Lukk | Jah |
| Korvid | 1 kaasas |
| Müra tase | 45dB |
| Kaan | Tahke tõstetav (roostevaba teras) |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)Kaubanduslik jääkuubikumasin Alalett 50kg/24h Roostevaba teras Digitaalsed juhtnupud | Adexa CIM50
In stock
Algne hind oli: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (ei sis. KM)Külmakapp Väljapanekuks 160 liitrit 2 riiulit Must | Adexa CW160X
In stock
Algne hind oli: 1584,30 €.674,44 €Current price is: 674,44 €. (ei sis. KM)Külmlett madal / 2 ust 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Algne hind oli: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (ei sis. KM)Külmutusega ettevalmistustabel 2 ust Võileiva ülaosa 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Algne hind oli: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (ei sis. KM)Must traadriiul Adexa pudelijahuti CL380SDCP jaoks
In stock
Algne hind oli: 78,60 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (ei sis. KM)Pitsa ettevalmistuslaud 3 uksega roostevabast terasest, pitsa ülaosa 8xGN1/6, sügavus 700mm | Adexa PZ33
In stock
Algne hind oli: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)Ülemine riiul Adexa baarijahutile CW85
In stock
Algne hind oli: 66,72 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)
