Vitriinkülmik 500 liitrit 3 riiulit Must; Roostevaba teras | Adexa HL1200B3
Tootekood: HL1200B3
EAN: 5056465044573
  • Mahutavus: 497L
  • 3 riiulit
  • Roostevabast terasest peegelpõhi
  • LED-valgustus
  • 0 kuni +10°c
  • Ventileeritud jahutus
Dokumendid
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
Sügavus 700 mm
Kõrgus 1300 mm
Laius 1200 mm
Kaal 170kg
Garantii 12 kuu varuosade garantii
Mahutavus 497 liitrit
Toiteallikas 230V / 1 faas
Võimsus 450W
Riiulid 3
Värv Mustad küljed / roostevabast terasest esikülg
Jahutus Ventileeritud
Külmaaine R290
Temperatuur 0°C kuni +10°C