Tagumine baaripudelite jahuti 1 hinged uks 148 liitrit roostevaba teras | Adexa LG128B
EAN: 5056850829495
Algne hind oli: 914,99 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)
Kõrgekvaliteediline kommertslik tagumine baarijääkapis kvaliteetse kompressori ja digitaalse termostaadiga. Väga ruumisäästlik baarijääkapis tööpinna all. See väike baarijääkapis on professionaalse toitlustuse kasutamiseks.
Palun vaadake täpsema info saamiseks jaotist ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 520 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Laius | 600 mm |
| Kaal | 48kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 138 liitrit (neto) / 148 liitrit (bruto) |
| Uksed / Sahtlid | 1 hinged uks (ise sulguv) |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 180W |
| Riiulid | 2 reguleeritavat |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Jahutus | Staatiline |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne temperatuuri juhtimine LED-ekraaniga |
| Valgustus | Horisontaalne LED |
| Lukk | Jah |
| Võimsuse tarbimine | 1,5 kWh/24h |
| Mõõtmed (sisemine) | 520x385x700 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
1476 liitrine Külmkapp Roostevabast Terasest Püstkapp Kahekordne uks GN2/1 Ventileeritud jahutus | Adexa R1400V
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Jääpurustaja 65kg/h | Adexa ICMG
In stock
Algne hind oli: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (ei sis. KM)K klambrid 4 tk Adexa leti külmikutele sügavusega 600 mm
In stock
Algne hind oli: 46,18 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Külmlett 2 klaasuksga Sügavus 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Algne hind oli: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (ei sis. KM)Traatkorv Adexa sügavkülmikule BD208/BD208SS
In stock
Algne hind oli: 45,98 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik 268 liitrit 2 riiulit Valge | Adexa CW250RW
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1000C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
