Tagariba jahuti 3 hinged ustega 330 liitrit roostevaba teras | Adexa LG320B
EAN: 5056850829518
Algne hind oli: 1488,01 €.639,85 €Current price is: 639,85 €. (ei sis. KM)
Kolme suure ja läbipaistva uksega roostevabast terasest äriline mitmeotstarbeline õllekapp, mis sisaldab mitmeid kasulikke funktsioone, sealhulgas sisseehitatud temperatuuri regulaatorit ja automaatset sulatust. Ideaalne külma õlle, siidri ja karastusjookide atraktiivseks eksponeerimiseks baarides, pubides, restoranides ja hotellides. Hetkel soodushinnaga.
Palun vaadake üksikasjalikku teavet jaotises ‘Spetsifikatsioon‘.
| Sügavus | 520 mm |
| Kõrgus | 850 mm |
| Laius | 1350 mm |
| Kaal | 80kg |
| Garantii | 12 kuu varuosade garantii |
| Mahutavus | 330 liitrit |
| Toiteallikas | 230V / 1 faas |
| Võimsus | 265W |
| Uksed | 3 hinged klaasuksed |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Kaasas | 6 reguleeritavat võrku |
| Sulatamine | Automaatne |
| Külmaaine | R600a |
| Temperatuur | +2°C kuni +8°C |
| Kontrollid | Digitaalne temperatuuri juhtimine LED-ekraaniga |
| Valgustus | LED |
| Maksimaalne temperatuur (tuba) | +38°C |
| Lukk | Jah |
| Võimsuse tarbimine | 2,5 kWh/24h |
| Mõõtmed (sisemine) | 1260x385x700 mm |
Laos (saab järeltellida)
Juurdesobivad tooted
967lt Külmik Roostevabast Terasest Püstkapp Kaheukseline Ventileeritud Jahutus | Adexa R800V
In stock
Algne hind oli: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (ei sis. KM)Jahutusega Serveerimislett 1600mm 7xGN1/3 Roostevabast terasest kaas | Adexa GA516
In stock
Algne hind oli: 912,63 €.389,06 €Current price is: 389,06 €. (ei sis. KM)Kasulik jääkühvel alumiiniumist 355ml | Adexa LYIS12
In stock
Algne hind oli: 11,81 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (ei sis. KM)Kookide lett 1000x700x1200mm 2 riiulit Peegelpind LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Algne hind oli: 3461,38 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (ei sis. KM)Roll top kandik, jahutatav, Jäänõuga GN1/1 Roostevaba Teras | Adexa CRDIB1
In stock
Algne hind oli: 214,85 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (ei sis. KM)sügavkülmalett ventileeritav, 2 uksega, sügavus 700mm | Adexa FG21V
In stock
Algne hind oli: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (ei sis. KM)Tööstuslik helveste jäämasin 100kg/24h 60kg mahuti | Adexa FIM100
In stock
Algne hind oli: 4077,07 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik esikülg 1000x700x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1000CF2
In stock
Algne hind oli: 3342,27 €.1426,82 €Current price is: 1426,82 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1200C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 3519,29 €.1513,30 €Current price is: 1513,30 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1200x730x1200mm 2 riiulit Roostevabast terasest alus LED | Adexa GN1200CF2
In stock
Algne hind oli: 3619,84 €.1556,54 €Current price is: 1556,54 €. (ei sis. KM)Vitriinkülmik Kumer esikülg 1500x730x1200mm 2 riiulit Must alus LED | Adexa GN1500C2BLACK
In stock
Algne hind oli: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (ei sis. KM)
